Bugun...
KIRTASİYE OFİS FUARI’NIN ADRESİ TÜYAP
Tarih: 16-08-2016 02:49:00 + -KIRTASİYE OFİS FUARI’NIN ADRESİ TÜYAP

Dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan ve Türkiye’de sektörün tek büyük fuarı olan, İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın yeni adresi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezioldu.

Sektöründe dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük fuarı olan İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI artık TÜYAP’ta düzenlenecek. TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş.ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TUKİD) arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak.

 

Okul, kırtasiye, kağıt, ofis malzemeleri ve oyuncak sektöründe dünya ile rekabet eden Türkiye pazarı, 2017 hedeflerine TÜYAP ile ulaşacak. Sektörü, bölgesel bir güç haline getirmek ve hak ettiği yere oturtmak için tüm pazarlama stratejilerini ortaya koyan TÜYAP, teknik alt yapısı ile Türkiye’nin en büyük ve modern fuar merkezi olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 6 salonunda 25 bine yakın yerli ve yabancı sektör temsilcisine ev sahipliği yapacak.

 

Kırtasiye sektörünün en büyük kuruluşu TUKİD ve Türk fuarcılık sektörünün en büyük şirketi TÜYAP’ın güçlerini birleştirdiğini açıklayan Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın doğru zamanda doğru yerde yapılıyor olması TÜYAP olarak bizi heyecanlandırıyor dedi. Ersözlü, sektörün bugüne kadar ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet anlayışı ve hedef odaklı yürütülen pazarlama faaliyetleri ile fuarın geleceğini zirveye taşıyacaklarını belirtti.

 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Hakkında

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş., katılımcı ve ziyaretçilere 120.000 metrekare kapalı ve 25.000 metrekare açık olmak üzere toplam 145.000 metrekare fuar alanında uluslararası standartlarda 6.100 araçlık açık ve kapalı otopark alanıyla hizmet sunuyor. TÜYAP Fuarcılık Grubu, 700’ün üzerinde insan kaynağı ile İstanbul, Bursa, Konya, Adana, Diyarbakır ve Samsun'da sahibi olduğu fuar alanlarında, bugüne kadar yurtiçinde 1.465 ve yurtdışında 37 ülkede 164 olmak üzere toplam 1.629 fuar düzenledi. 114 ülkeden 275.913 katılımcı kuruluşa, 179 ülkeden 46.399.122 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.
Bu haber 2644 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER FUARLAR HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR